BALI ootab meid!

Romantic-5 (1)

Presidendiproua puhkas Balil- puhka Sina ka!

Selle talve viimane koolitusreis viib meid 14- 25. märtsini koos minuga just Indoneesiasse, Balile!

Muide- kõrvalolev pilt on tehtud meie hotelli restoranist!

Jumalate saar Bali Indoneesias on üks ja värvikamaid saari India ookeanis. Siin satud otsekui müstilisse loodusfilmi – lopsakad vihmametsad, palmisalud, erkrohelised orud ja riisiterrassid, taamal suitsevad vulkaanid, kaunid jõed ning lummavalt värvilised lilled ning muidugi imeilusad liivarannad.

Bali inimesed on sügavalt usklikud ja jumalakartlikud, iga tulija on nende jaoks otsekui kaugelt tulnud hea sõber mitte tüütu turist.  Kohaliku eluolu ja kultuuriga tutvumiseks tasub kindlasti külastada mõnd väikest külakest ning osaleda Barong-tantsu showl.

Elu Balil on odav ja seepärast on see ka suurepärane paik ostlemiseks – trendikad sisustuskaubad, nahast jalatsid ja käekotid, stiilsed ehted, eksootilised rõivad ja muud kaubad võid saada siin väga soodsalt. ‘Teravamaid’ elamusi pakub indoneesia köök- nasi goreng (pannil koos juurviljade, liha ja tshilliga krõbedaks praetud riis), satay (grillvarras kookosega marineeritud härja- või kanalihast) ja mee goreng (õlis küpsetatud nuudlid juurvilja ja austrikastmega) on tüüpilised kohalikud road, mida lihtsalt peab ära maitsma. Kui eelistad siiski mahedamaid toite, on siin võimalik nautida ka rahvusvahelise köögi hõrgutisi.
Ka aktiivse puhkuse veetmiseks on Balil võimalused olemas - elevandisafarid, džungliseiklused, sukeldumine, snorgeldus, surfamine, golf, ratsutamine, rafting kruiisid naabersaartele- vali vaid välja!

Reisi toimumise aeg : 14- 25. märts 2014

Hotell:

Kind Villa Bitang,  4 tärni koos hommikusöögiga

http://kindvillabintang.com/

Koolituse lektor:

Lektorina sõidab Eestist kaasa Mati Ruul

Koolituse teema:

Team Spirit- meeskonnaliikmete iseloomustamine arhetüüpide alusel. Sellel koolitusel saab igaüks enda kohta teada oma arhetüüpilise orientatsiooni- kes Sa oled ning millist rolli siin elus endaga kannad. Küsimustiku täitmine ja tagasiside kohapeal!

Hind:  1 990 eur, soodushind 1-17.02 broneerijatele  1 390 eur /inimene kaheses toas .

Hinnale ei lisandu käibemaksu.

Hinna sees:

- Mati Ruul`i koolitus, 7 päeva

- koolitusmaterjalid

- transfeer hotellidesse ja lennujaama

- majutust Kind Villa Bitang rannahotellis kaheinimese toas  10 päeva

- hommikusööke hotellis

- edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Denpasari (2 ümberistumist kummalgi suunal)

Lisatasu eest:

- reisikindlustus

- lisaekskursioonid

- majutus üheses toas

REGISTREERIMINE ja LISAINFO

ylla@tallinnakonverentsid.ee

tel  59 060 063