Body Language Seminar toimub 10.- 21.05.2014 Lake Tahoe looduspargis, Nevadas, USA-s

AstonLakelandVillage

Kehakeele tundmine on „võtmeks“, mõistmaks inimeste tegelikke suhtumisi, säästmaks end rahalistest kaotustest ning emotsionaalsetest katastroofidest. Osates mõjutada inimeste alateadvust ning tundes positiivse rapporti loomise põhitõdesid, oleme õnnelikumad ning edukamad igas valdkonnas – nii äris, töös kui isiklikus elus. Töötades inimestega, sõltumata elukutsest, vajate oskust tuvastada kiiresti inimeste varjatud mõtteid ning teadmisi alateadvuse rollist otsuste langetamisel.

Body Language Seminari ideeks on jagada teile neid eluks vältimatud teadmisi, aidata teil paremini mõista inimeste käitumist ning enda elu paremaks muuta.

Lisaks loengutele on teil võimalus osaleda aruteludes ning saada individuaalset konsultatsiooni.

BodyLanguage Seminar toimub ajavahemikus 12.-16.mai 2014, (reis koos seminariga 10.-21.maini) imelises Lake Tahoe`s, Nevadas, USA-s.

Õppetöö toimub nii eesti kui inglise keeles (inglise keeles toimuv on vajadusel teile tõlgitav eesti keelde)

5-päevase seminari õppetöö maksumus vaid 990 EUR.

Maksumus koos lennupiletitega Tallinn-Reno-Tallinn ja majutusega 4-tärni hotellis koos hommikusöögiga, on 2 500 EUR.

Elame hotellis ASTON Lakeland Village  (http://www.astonlakelandvillage.com/)

Hilisemal registreerumisel lisandub vastav majutuse ning lennupiletite hinna tõusust tulenev lisamaksumus.

NB! Võimalik tasuda osade kaupa! Omanda väärtuslikke teadmisi suurepärastelt õpetajatelt ja luba endale pisut mõnusat puhkust toredas seltskonnas!

Kasuta soodsat võimalust – reisi koos meiega, omanda väärtuslikke teadmisi suurepärastelt õpetajatelt ja muuda enda elu kvaliteeti kardinaalselt ning puhka pisut mõnusas seltskonnas!

Seminari kava

Esimene päev, 12.05.2014

Dr. Jack Brown (2 x 60 min.) Bodylanguage Basic

 • Mitteverbaalne kommunikatsioon. Millest „kõnelevad“ vastaspoole kehakeel, hääletämber, kõne rütm? Kuidas „lugeda“ varjatud suhtumist? Kui oleme huvitatud…Kui meile ei meeldi…Mitteverbaalsed signaalid peidetud põlgusest, hirmust, vihast, ärevusest, üllatusest, vastikustundest. Siiras või ebasiiras käitumine? Kuidas lugeda zestide „keelt“?

Ülli Kukumägi (2×60 min.) Inimkäitumine. Suhtlemine. Suhtumine

 • Mitteverbaalne ja verbaalne kommunikatsioon. Kommunikatsiooni kitsaskohad. Miks mõistame erinevalt meile edastatavat?
 • Alateadvuse roll inimkäitumises. Kuidas mõjuvad erinevad verbaalsed ja mitteverbaalsed sõnumid?
 • Enesehinnangu kujunemine. Lähedaste otsene ja kaudne mõju meie elule. Enesehaletsus-meie võimsaim vaenlane. Tunnustamine ja tunnustusevajadus.
 • Positiivsuse psühholoogia. Positiivne mõtlemine-positiivne suhtumine. Suhtumine- kuidas see mõjutab meie igapäevaelu kvaliteeti? Praktilised võtted, mis kiirelt & lihtsalt muudavad meie elu kvaliteeti.

Teine päev, 13.05.2014
Dr. Jack Brown (2×60 min.) Valetamine. Mitteverbaalsed signaalid valetamisest

Ülli Kukumägi (2×60 min.) Miks me valetame? Valetamise psühholoogia. Verbaalsed signaalid valetamisest. Valetaja sõnavalik ja lauseehitus.

Kolmas päev, 14.05.2014

Dr. Jack Brown (2x 60 min.) Sotsiopaadid-ühiskonna „Nuhtlus nr.1“

 • Mitteverbaalsed signaalid, mis viitavad, et tegemist on sotsiopaadiga (nartsissist/ psühhopaat/manipulaator). Sotsiopaadi kehakeel.

Ülli Kukumägi (2×60 min.) Empaatiavõime. Missugust rolli omab empaatiavõime meie elus?

 • Sotsiopaadi käitumismustrid. Sotsiopaadi sõnavalik. Neurokriminoloogia uuringud sotsiopaadi ajust. Diktaatorid läbi ajaloo-mis on neis kõigis ühist? Märgid, mis viitavad, et laps võib olla sotsiopaat.
 • Kuidas käituda, kui satume sotsiopaadi „võrku“?

Neljas päev, 15.05.2014

Dr. Jack Brown (2×60 min.) Mitteverbaalne mõjutamine

 • Mitteverbaalne kommunikatsioon. Esimene mulje võõrast inimesest-millest “kõneleb” meile võhivõõra inimese kehakeel, sõnad, käitumine. Õpime välimuse ja kehahoiakute, käitumise järgi märkama, missuguse persooniga meil tegu on.
 • Rapporti loomine kiirelt ja lihtsalt. Mitteverbaalne mõjutamine sh. puudutuse jõud, ruumis positsioneerimine, naeratuse toime jt. võtted, mis on seotud rapporti loomisega.

Ülli Kukumägi (2×60 min.) Mõjutamise kunst.

 • Miks me ostame asju, mida me ei vaja? Kuidas tajume erinevaid verbaalseid ja mitteverbaalseid sõnumeid? Rütmi ja hääletooniga mõjutamine.
 • Teadlik või alateadlik käitumine.
 • Verbaalne mõjutamine – kuidas ja millest rääkida? Sõnavalik – kuidas formuleerida mõtteid? Kas “otse või ümber”? Metafooride kasutamine. Lugude jutustamise kunst. Eituse eitamine. Hüpnoosi olemus. Unistamise jõud tulevikusaavutustele. Miks ja kuidas kasutada enesehüpnoosi?

Viies päev, 16.05.2014

Dr. jack Brown (2×60 min.) Mitteverbaalsed signaalid flirdist.  Kuidas teada, kas vastaspool on sinust huvitatud? Mitteverbaalsed signaalid siirusest. Mitteverbaalsed signaalid, mis viitavad suhte purunemisele.

Ülli Kukumägi (2×60 min.) Armastuse psühholoogia. Aju ja armastus.

 • Missuguseid partnereid eelistame? Kas armastus esimesest pilgust on võimalik? Mida näitavad teaduslikud uuringud?
 • Romantika & Alateadvus
 • Mis tekitab meis „jumalikku õnnetunnet“?
 • Erinevad inimtüübid partneri valikul. Kas on võimalik prognoosida suhte kestvust ja õnnestumist?
 • Armukadeduse psühholoogilised põhjused.
 • Lahutus. Lahutuse neuroloogia. Kas on võimalik olla õnnelik õnnetuses?
 • Viha ja vihkamine. Viha olemus. Viha füsioloogilised ja psühholoogilised põhjused.
 • Kuidas kontrollida viha? Autosugestsioon ja enesehüpnoos versus viha.

Rohkem infot lektorite kohta leiad alt poolt!

Kus toimub Seminar? Lake Tahoe looduspargis, Nevada osariigis, USA-s.

Lake Tahoe on Põhja-Ameerika suurim alpijärv, 12 miili lai, 22 miili pikk ja omab 72 miili rannajoont. Vaid vähesed paigad maailmas, suudavad aastaringselt pakkuda külastajatele nii palju erinevaid puhkuseks sobivaid tegevusi,  kui Lake Tahoe. Paiga looduslik ilu, rahulik ja puhas loodus ühelt poolt ning põnevad tegevused teiselt poolt on olnud peamiseks „magnetiks“, mis meelitab just seal puhkama.

Lake Tahoel on väga palju, erinevaid võimalusi aktiivseks puhkuseks, näiteks:

Retk Vikingsholm`i, Emerald Bay poolt 1929 a. rajatud kindlusse, mis on parim näide Skandinaavia arhitektuurist-see on retk, mis jääb meelde.

Ratsutamine läbi Sierra Nevada mägede, on ülimalt populaarne külastajate seas ning Põhja-California ja Nevada väikelinnad, parimateks ratsamatka sihtkohtadeks.

Gondliga mäetippude kõrgustesse nautima Lake Tahoe puhta looduse ilu ja Sierra Nevada mäestikke.

Kajakkidega veematk Emerald Bay lahesopis avastamaks vaikuse kõla.

Mida veel võiks teha Lake Tahoel?

Suurepärased erineva pikkusega matkarajad matkamiseks, mootorpaadiretked järvele, veesuustamine, õhupalliretk ja palju muid aktiivseks puhkuseks sobivaid tegevusi. Ja loomulikult lihtsalt puhata!

Lisaks asuvad San Francisco vaid 300 km ja Sacramento 160km kaugusel Lake Tahoest.

Miks tulla Seminarile? Kõik me vajame väärtuslikke teadmisi, aega enda jaoks ja puhkust mõnusas seltskonnas!

Lektoritest lähemalt:

Ülli Kukumägi omab 23-aastast juhtimiskogemust erinevates valdkondades, viimased 4-aastat tegeleb koolitamise ja nõustab  liigsöömise, kui sõltuvushäirega hädasolevaid patsiente ning perevägivalla ohvreid. Peamised koolitusteemad-mõjuav avalik esinemine, mitteverbaalne ja verbaalne kommunikatsioon, positiivsuse psühholoogia ja mõjutamise kunst, hirmu- ja vihaseisundite juhtimine, sotsiopaatide käitumismustrite ja valede tuvastamine.

Psühholoogia juurde “sattus” Ülli 14 aastat tagasi, otsides praktilisi lahendusi inimkäitumisega seonduvale ning sellest saati täiendab end pidevalt uusimate inimkäitumisega seonduvate teadusuuringute vallas nii alateadvuse, sõltuvushäirete, ajutegevuse kui mitteverbaalse kommunikatsiooni kohta; hetkel õpib hüpnoteraapiat ja ajutegevusega seonduvat; õppinud nii NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoosi, valetamise tuvastamist nii mitteverbaalsete signaalide kui verbaalsete väljendite järgi ja palju muud psühholoogiaga seonduvat.

Tallinna Konverentsid 2011, 2012 Parim Esineja. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel kui televisioonis.

Ülli kogemused töös inimestega on talle õpetanud, et suhtlemisoskused ja suhtumine on edu aluseks nii töös kui eraelus ning määravaks inimestevahelises suhtlemises on mitteverbaalne kommunikatsioon, mis “lekitab” meie varjatud suhtumisi ning on suureks abiks patsientide nõustamisel. Hüpnoteraapia aitab kiiresti leida kõigis meis varjatud ressursse ja vabaneda liigsest minevikukoormast.

Ülli klientide hulka kuuluvad mitemed suured haiglad, haridusasutused, suured riigiettevõtted, paljud eraettevõtted.

Dr. G. Jack Brown on  Ameerika Ühendriikide kehakeeleekspert, psühholoog, arst, õppejõud ja treener, pikaajalise avaliku esinemise kogemusega lektor, kes üle 20 aasta tegelenud erinevate indiviidide kehakeele analüüsiga, sh. poliitikud, kriminaalkurjategijad, avaliku elu tegelased.

Tema klientide hulka kuuluvad advokaadid, õiguskaitseorganid, ärimehed, poliitikud, avaliku elu tegelased, kõrgetasemelised müügiorganisatsioonid, ülikoolid, arstid ja eraisikud.

Jack  analüüsib pidevalt maailma erinevates kohtades toimuvates sündmustes osalevate isikute kehakeelt. Tema kirjutatud artiklitega on võimalik tutvuda www.bodylanguagesuccess.com, kus leidub üle 2500 erineva ekspertiisi mitteverbaalsete signaalide kohta.

Jack on kogenud enda pikaajalise karjääri jooksul, et kehakeel “lekitab” kõik meie varjatud mõtteid ning spetsialisti jaoks on kehakeel  täppisteadus, mille abil on võimalik tuvastada praktiliselt kõik, mida inimene tegelikult tunneb. Kuid see, mida tunneme, määrab meie potsensiaalse käitumimustri.

Kohtumiseni Lake Tahoel!

Huvi korral helista mulle +3725068832 või kirjuta mati.ruul@gmail.com