Free Mind Workshop Otepää Golfikeskuses

clubhouse-from-behind

Koostöös Otepää Golfikeskusega pakun 6- 20 inimesest koosnevale meeskonnale meeldejääva seminari- ja golfiürituse Otepääl. Võimalik on valida kas 1 või 2 päevane pakett koos golfikursusega Green Card või lühema golfitutvustuse, golfidemoga.

Golfidemo on lühem versioon golfi tutvustusest, mille käigus saab osaleja tutvuda golfimängu põhitõdede, ajaloo, etiketi ja reeglitega, ning proovida ise, kuidas golfi mängitakse. Golf on sobiv kõigile, olenemata vanusest või eelnevatest sportlikest saavutustest.

Päev koosneb alljärgnevatest tegevustest:

-          Saabumiskohv kell 9.30

-          Interaktiivne seminar, workshop, ajurünnak tellija valitud teemal kell 10.00- 13.00.                                           Teemadega saab tutvuda SIIN!

-          Lõunasöök Otepää Golfi klubirestoranis Mr. Jakob kell 13.00- 14.00

-          Pealelõunane golfikursus alates kell 14.00

-          Kokkuvõte päevast

Hind osaleja kohta koos golfidemol osalemisega 95 EUR (1 päev).

Hind osaleja kohta koos golfikursusel Green Card osalemisega 210 EUR (2 päeva). 2 päevase ürituse korral, mis sisaldab golfikursust Green Card saab iga osaleja ametliku tunnistuse, mis annab õiguse mängida golfi kõikjal üle maailma.

Kes on varasemalt golfikursuse läbinud, saab samal ajal kursusega sama hinna eest eest mängida golfi iseseisvalt (mõlemal päeval 18 rada).

Vajadusel aitame öömaja leidmisel Otepääl või selle läheduses. Võta kaasa oma kolleegid, tuttavad, partnerid ning saa osa suve ägedaimast elamusest nii kehale kui ka vaimule maalilises golfikeskuses Otepääl!

Lisainfo mati.ruul@gmail.com, tel. 50 68832

Golfikursuse kirjelduse leiad siit http://otepaagolf.com/golfiope/golfikursus/

Golfidemo kirjelduse leiad siit http://otepaagolf.com/golfiope/golfidemo/