Seekord ootab meid Dominikaan ja Haiti

Riu Merenque

Brasiilias, Rio karnevalil on käidud! Balil on käidud!

Seekord ootab meid siis Dominikaan ja julgemaid ka Haiti!

Mul on hea meel kutsuda Teid koos sõprade, pere või kolleegidega järjekordsele kevadisele koolitusreisile Dominikaani Vabariiki ja soovi korral ka Haiti Vabariiki.

Dominikaani Vabariik asub Hispaniola saarel, mida ta jagab Haiti Vabariigiga. Saare põhjarannik piirneb Atlandi ookeaniga ja lõunaosas loksub Kariibi meri. Lähimad naabersaared on Jamaika, Kuuba ja Puerto Rico. Reisisihina on Dominikaani Vabariik kindlasti üks parimaid valikuid – aastaringselt hea kliima, sõbralik rahvas ja väga hea hinna-kvaliteedi suhe, mida pakuvad suured ja luksuslikud kõik-hinnas hotellid.

Saare kaks suuremat turismiarendus piirkonda on Puerto Plata ja Punta Cana. Puerto Plata on üks Dominikaani Vabariigi põhja-provintsidest, mille keskuseks on 15 sajandil Christopher Columbuse algatuse rajatud samanimeline linn. Lisaks randadele pakuvad Puerto Plata ümbruses üksjagu avastamisrõõmu 792 meetrini merepinnast kõrguv mägi Mount Isabel de Torres ning kohalikus elutempos pulbitsevad linnakesed Sosua ja Cabarete. Punta Cana nime all tuntakse Dominikaani Vabariigi kõige idapoolsemat tippu. Idarannikult võib leida kilomeetrite kaupa valge liivaga randu koos heatasemeliste hotellidega. Rannaäärne vesi on madal ja vaade ookeanile võrratu. Kuna maastik selles saare osas ei ole mägine esineb siin ka sademeid harva.

Ilm Dominikaanis ja Haitil on suhteliselt stabiilne, temperatuur püsib aastaringselt 26°C kraadi juures. Kuumem on ilm aprillist novembrini, kui temperatuur tõuseb päeval 32°C kraadini ja jahedam detsembrist märtsini, kui õhtuti võib temperatuur langeda 20°C kraadini.

Reisi toimumise aeg : 21.04- 04.05.2015

Kuurort: Bahia Maimon

Bahia Maimon jääb Hispaniola saare, Dominikaani põhjarannikule, Atlandi ookeani äärde. Puerto Plata linnast on siia ligikaudu üheksa- ja lennujaamast 25 kilomeetrit, kaugele ei jää ka Playa Dorada ja Cofresi keskused. Siinseks tõmbenumbriks on kilomeeter kilomeetri järgi kulgev liivarand ning madalad taevakarva laguunid.

Bahia Maimon’i on peaaegu tervenisti enda alla matnud Riu hotellikett, kelle kolm luksushotelli siin laiutavad. Kuurort on küll otseselt turisti huvisid ja vajadusi silmas pidades üles ehitatud, kuid omab siiski tüüpilist, kariibile kohast laisklevat sarmi.

Puhkus Bahia Maimon’il sobib eelkõige neile, kes otsivad head randa, kõrgetasemelist kõik-hinnas teenust pakkuvaid hotelle ja eraldatust muust maast, jättes samas tagaukse lahti võimalustele ja elamustele, mida on pakkuda “päris” saarel.

Hotell: Riu Merengue 5* All Inclusive 24h

Riu Merengue on troopilisse aeda peidetud külastiilis hotell, ümbritsetud mägede, ranna ja Bahia Maimon’i laguunidega.

Hotellis on 544 deluxe numbrituba, 2 restorani ja 3 baari, basseinid ja tenniseväljakud. All-Inclusive pakett sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööki oodetega, kohalikke jooke ning suupisteid hotelli baarides. Samuti ka meelelahutust, erinevaid ajaviite- ja sportimisvõimalusi nii Riu Merengue’s kui sõsarhotellides Riu Bachata’s and Riu Mambo’s.

Koolituse lektor:

Lektorina sõidab Eestist kaasa Mati Ruul

Koolituse teema:

Team Spirit- meeskonnaliikmete iseloomustamine arhetüüpide alusel. Sellel koolitusel saab igaüks enda kohta teada oma arhetüüpilise orientatsiooni- kes Sa oled ning millist rolli siin elus endaga kannad. Küsimustiku täitmine ja tagasiside kohapeal!

Reisi plaan:

21.04.2015 – 22.04.2015
Lend Tallinn – Riia – London. Majutus hotellis Courtyard Gatwick Airport , hommikusöök (Bed & Breakfast). Lend London – Puerto Plata.

22.04.2015 – 03.05.2015
Transfeer hotelli. Majutus hotellis Riu Merengue, kõik hinnas (All Inclusive). Transfeer lennujaama.

03.05.2015 – 04.05.2015
Lend Puerto Plata – London. Lend London – Riia – Tallinn.

Hind:  1 890 eur, soodushind 12.12- 22.12.2014 broneerijatele  1 690 eur /inimene kaheses toas .

Hinnale ei lisandu käibemaksu.

Viisainfo:

Turistikaart piirilt 10 USD. Maaltlahkumise tasu 20 USD. Turistikaart ja maalt lahkumise tasu ei kuulu reisipaketti.

Hinnainfo:

Hind on ühe inimese kohta kaheses toas, eeldusel, et reisib kaks täiskasvanut. Hind võib muutuda tulenevalt lendude ja hotellide täituvusest. Hind ei muutu peale reisi eest tasumist.

Hinna sees:

- Mati Ruul`i koolitus, 7 päeva

- koolitusmaterjalid

- transfeer hotelli ja lennujaama

- majutust Riu Merengue 5* (All Inclusive 24 h) hotellis kaheinimese toas  12 päeva

- ööbimine minnes hotellis Courtyard Gatwick Airport (BB) Londonis

- edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Puerto Platasse (2 ümberistumist kummalgi suunal) koos lennujaamamaksude ja kütuse lisatasudega

- toitlustus pikematel lendudel

- pagasitasud

Lisatasu eest:

- reisikindlustus

- lisaekskursioonid saarel

- Haiti retk

- majutus üheses toas

REGISTREERIMINE ja LISAINFO

mati.ruul@gmail.com

tel. 50 68832